OTA YHTEYTTÄ

Siirretään yrityksesi huollon ajanvaraus kerralla nykyaikaan.

Anna-Kaarina Lipsanen

Anna-Kaarina Lipsanen

CEO
anna-kaarina.lipsanen@adadrive.fi

Anitta Kilpeläinen

Anitta Kilpeläinen

CFO
anitta.kilpelainen@adadrive.fi

Jani Santanen

Jani Santanen

CTO
jani.santanen@adadrive.fi

Maija Paasonen

Myynti ja asiakkuudet
maija.paasonen@adadrive.fi
040 848 3506

Jarno Pohjonen

Jarno Pohjonen

Lead Software Developer
jarno.pohjonen@adadrive.fi

Henri Puranen

Henri Puranen

Key Account & Project Manager
henri.puranen@adadrive.fi

Heikki Torvinen

Heikki Torvinen

Tuotepäällikkö
heikki.torvinen@adadrive.fi

Yhteystiedot

Ada Drive Oy
Vilhonvuorenkatu 11 C 8
00500 Helsinki
Finland


040 746 9662
sales@adadrive.fi
support@adadrive.fi