OTA YHTEYTTÄ

Siirretään yrityksesi huollon ajanvaraus kerralla nykyaikaan.

Taneli Tuurnala

Taneli Tuurnala

Managing Director
taneli.tuurnala@adadrive.fi

Anitta Kilpeläinen

Anitta Kilpeläinen

CFO
anitta.kilpelainen@adadrive.fi

Jani Santanen

Jani Santanen

CTO
jani.santanen@adadrive.fi

Mikko Perkkiö

Mikko Perkkiö

Product Development and Innovations
mikko.perkkio@adadrive.fi

Jarno Pohjonen

Jarno Pohjonen

Lead Software Developer
jarno.pohjonen@adadrive.fi

Henri Puranen

Henri Puranen

Key Account & Project Manager
henri.puranen@adadrive.fi

Mirka Rautakoski

Mirka Rautakoski

Account Manager
mirka.rautakoski@adadrive.fi

Petri Lammi

Petri Lammi

Automotive Specialist
petri.lammi@adadrive.fi

Jyri Vapaavuori

Jyri Vapaavuori

Lead Automotive Specialist
jyri.vapaavuori@adadrive.fi

Yhteystiedot

Ada Drive Oy
Vilhonvuorenkatu 11 C 8
00500 Helsinki
Finland